O NAS

O marce Biolive Innovation

 

Witamy w świecie Biolive Drops, gdzie precyzja laboratoryjna łączy się z pasją do naturalnej dbałości o zdrowie i piękno. Nasza marka powstała z myślą o tych, którzy pragną dostarczać swojemu organizmowi wartościowych substancji w sposób zgodny z naturą. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy produkty, które nie tylko spełniają najwyższe standardy europejskie, ale także wyróżniają się autentycznym podejściem do produkcji.

 

Co Nas wyróżnia?

 1. Polskie Laboratorium: Nasze produkty powstają w polskim laboratorium, korzystając z atestowanych surowców zielarskich. Nie jesteśmy dystrybutorem przypadkowych półproduktów chińskiego pochodzenia.

 

2. Kompetentny Zespół: Przez kilka lat gromadziliśmy wyposażenie laboratoryjne i produkcyjne oraz zbudowaliśmy kompetentny zespół. W naszym zespole dominują osoby o doktoratach nauk biotechnologicznych i chemicznych.

 

3. Badania Naukowe: Nasze produkty opierają się na badaniach i publikacjach naukowych. Stale doskonalimy nasze procesy, poszukując jeszcze lepszych technologii i surowców z większym potencjałem.

 

4. Kontrola Jakości: Zachowujemy najwyższą jakość produktów dzięki precyzyjnie dobranym parametrom procesów i stałej kontroli zarówno wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

 

  

 

 

Jesteśmy dumni, że wszystkie nasze procesy technologiczne prowadzimy w Polsce, a dostawcami surowców są wyłącznie polskie przedsiębiorstwa. Wierzymy, że nasze rozwiązania staną się standardem w branży. Zachęcamy do śledzenia naszych stron internetowych, aby być na bieżąco z pojawiającymi się nowościami. W Biolive Drops nieustannie poszukujemy innowacji, aby dostarczać produkty o najwyższej jakości.

www.biolivedrops.pl

www.bioliveinnovation.pl

 

 

 

Współpraca

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą handlową, ekstrakcją i rozlewem usługowym, tworzeniem marki własnej (ekstrakty, białka roślinne, peptydy), reprezentujesz agencję marketingową, PR, lub masz propozycję współpracy w dziedzinie pokrewnej, prosimy o kontakt pod adresem:

contact@bioliveinnovation.pl

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl